Leasing samochodów, leasing maszyn

Leasing Rybnik

Leasing - 3 krokiLeasing w pytaniachLeasing a kredytKredyt - 3 kroki
 


Kontakt z doradcą
Marek Popek
tel 508 117 007
tel 32 422 91 21
Michał Okrasiński
tel 508 117 008
tel 32 422 91 21
rzetelna firma

Leasing Rybnik

Leasing - 3 kroki

Krok 1 - Przedstawienie oferty

Jeśli chcesz rozwinąć firmę i zastanawiasz się nad zakupem:

  • samochodu osobowego,
  • samochodu ciężarowego,
  • ciągnika siodłowego,
  • naczepy,
  • maszyny,
  • linii technologicznej lub innego środka trwałego

i szukasz optymalnej formy finansowania złóż wniosek, a my szybko skontaktujemy się z Tobą i wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Dołożymy wszelkich starań, aby podjęcie decyzji było łatwe, a oferta uwzględniała Twoje potrzeby i możliwości.

Krok 2 - Decyzja leasingowa

Po zaakceptowaniu warunków oferty poprosimy Cię o dostarczenie wymaganych stosowną procedurą dokumentów – staramy się, aby zawsze było to absolutne minimum - w większości przypadków są to tylko dokumenty rejestrowe.

Czas realizacji transakcji zależy przede wszystkim od wartości przedmiotu leasingu, jego przeznaczenia oraz wyników finansowych Twojej firmy – odpowiedź na temat akceptacji transakcji przekazujemy najszybciej jak to tylko możliwe, a czas oczekiwania na decyzję mieści się w zakresie od „zaraz” (wstępna akceptacja podczas pierwszej rozmowy telefonicznej na podstawie procedur uproszczonych) do kilku dni, przy bardziej skomplikowanych transakcjach.

Krok 3 - Podpisanie umowy i odbiór przedmiotu leasingu

Po zaakceptowaniu warunków transakcji umawiamy się z Tobą na spotkanie w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie celem podpisania umowy leasingowej. Następnie, po wpłaceniu przez Ciebie ustalonej opłaty wstępnej, prosimy dostawcę przedmiotu leasingu o wystawienie faktury sprzedaży (jeśli jest to pojazd, to kolejnym etapem jest rejestracja i ubezpieczenie).

Przelew do dostawcy następuje w dniu otrzymania faktury lub rejestracji pojazdu. W tym czasie możesz już się umawiać z dostawcą na termin odbioru/dostawy przedmiotu leasingu.

   
partnerzy