Leasing samochodów, leasing maszyn

Leasing Rybnik

Leasing - 3 krokiLeasing w pytaniachLeasing a kredytKredyt - 3 kroki
 


Kontakt z doradcą
Marek Popek
tel 508 117 007
tel 32 422 91 21
Michał Okrasiński
tel 508 117 008
tel 32 422 91 21
rzetelna firma

Leasing Rybnik

Kredyt - 3 kroki

Krok 1 - Przedstawienie oferty

Jeśli chcesz rozwinąć firmę i zastanawiasz się nad zakupem:

  • samochodu osobowego,
  • samochodu ciężarowego,
  • ciągnika siodłowego,
  • naczepy,
  • maszyny,
  • linii technologicznej lub innego środka trwałego

i szukasz optymalnej formy finansowania złóż wniosek, a my szybko skontaktujemy się z Tobą i wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Dołożymy wszelkich starań, aby podjęcie decyzji było łatwe, a oferta uwzględniała Twoje potrzeby i możliwości.

Krok 2 - Wniosek i decyzja kredytowa

Po zaakceptowaniu warunków oferty poprosimy Cię o wypełnienie wniosku oraz dostarczenie wymaganych stosowną procedurą dokumentów – staramy się, aby zawsze było to absolutne minimum - w większości przypadków są to tylko dokumenty rejestrowe. Ważne jest również to, że nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o niezaleganiu z US i ZUS, a osiągnięte wyniki finansowe  firmy są akceptowane w formie oświadczenia.

Czas realizacji transakcji zależy przede wszystkim od wartości przedmiotu leasingu oraz wyników finansowych Twojej firmy – odpowiedź na temat decyzji kredytowej przekazujemy najszybciej jak to tylko możliwe, a czas oczekiwania na decyzję mieści się w zakresie od „zaraz” (wstępna akceptacja podczas pierwszej rozmowy telefonicznej na podstawie procedur uproszczonych) do kilku dni, przy bardziej skomplikowanych transakcjach.

Krok 3 - Podpisanie umowy i uruchomienie kredytu

Po zaakceptowaniu warunków transakcji umawiamy się z Tobą na spotkanie w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie celem podpisania umowy kredytowej. Następnie, po wpłaceniu przez Ciebie ustalonego udziału własnego odbierasz fakturę  sprzedaży od dostawcy przedmiotu, a my uruchamiamy kredyt ( jeśli jest to pojazd, to uruchomienie kredytu następuje po przedstawieniu nowego dowodu rejestracyjnego i polisy ubezpieczeniowej – ubezpieczenie też może być kredytowane!!! ). W tym czasie możesz już się umawiać z dostawcą na termin odbioru/dostawy kredytowanego przedmiotu.

   
partnerzy